Šedé betonové ploty nyní skladem. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku nezávazně a zdarma na 603 83 77 76 nebo velebny.j@seznam.cz

Kovové ploty, kovový plot, ploty

Nejlépe naše kovové ploty vystihuje jejich odolné a pohledově plné provedení s dlouhou životností, která je zaručena výbornou dvojnásobnou povrchovou úpravou kovových plotů, žárovým zinkováním a následním práškovým lakováním, díky které tak jsou kovové ploty odolné vůči korozi, povětrnostním podmínkám, dešťové vodě, stáří a slunečnímu záření.

Princip dvouvrstvé ochrany kovového plotu pozůstává prvně z tzv. „žárového“ pozinkování, kdy se na kovovém plotě vytvoří jednolitá ochranná vrstva ponořením do roztaveného zinku za teploty 450° C, která vytváří ušlechtilou antikorozní vrstvu světlešedé barvy zinku vsáknutím se hluboko do struktury oceli. Druhou fází ochrany kovového plotu je práškové lakování, neboli komaxitování, tedy nastříkání povrchu kovového plotu polyesterovou pryskyřicí a její následné vypálení v peci při teplotě 200°C.


Instrukce k montáži oplocení Instrukce k montáži oplocení Katalog výrobků Katalog výrobků

Kovové plotové pole:

Kovové plotové pole je žebrované a zakončené buď ozdobnými špičkami, nebo líniovým profilem. Vytváří tak estetický základ kovového plotu. Provedení plotového pole může být rovné, rádius, nebo línie. Standardní rozměry kovového plotového pole jsou v následující tabulce, pro nestandardní rozměry nás kontaktujte, vytvoříme pro Vás individuální cenovou ponuku.

Rádius Rovné Líniové
250 × 150
Kovové plotové pole rádius 250x150 Kovové plotové pole rovné 250x150 Kovové plotové pole líniové 250x150
250 × 100
Kovové plotové pole rádius 250x100 Kovové plotové pole rovné 250x100 Kovové plotové pole líniové 250x100
200 × 150
Kovové plotové pole rádius 200x150 Kovové plotové pole rovné 200x150 Kovové plotové pole líniové 200x150
200 × 100
Kovové plotové pole rádius 200x100 Kovové plotové pole rovné 200x100 Kovové plotové pole líniové 200x100

Provedení plotového pole může být rovné, nebo rádius.Sloupky pro kovový plot:

Dlouho trvalo, než byl vynalezen optimální tvar plechového profilu pro sloupky pro kovový plot, ale nakonec se povedlo. Podélné zvlnění profilu sloupku pro kovový plot vytváří velmi pevnou konstrukci kovového plotu připomínající při kombinaci s plotovými polemi zakončenými špičkami starou architekturu, při kombinaci s líniovými vzory zase architekturu moderní. Co se povrchové úpravy kovového plotu týče, každý náš plot je minimálně žárově pozinkován. Rustikální vzory ještě komaxitujeme, rámové vzory dle přání zákazníků jsou standardně bez komaxitování, ale s pozinkem. Sloupky je možné použít i na pletivové ploty.

Sloupek pro kovový plot ma velikost: 80 mm x 80 mm x 2000 mm. V nabídce máme také sloupek dlhý 2400 mm.Materiál kovového plotu

Naše okrasné kovové ploty jsou z tvrdé kvalitní oceli, z drtivé většiny opracované za studena, z průmyslově tvarovaných profilů, stříhané, svařované a broušené. Plný vzhled kovového plotu nedocílíme svařením těžkých celokovových elementů, jako kované ploty, ale precizním tvarováním. Volbou provedení šetříme na materiálu, a inovativním způsobem výroby na lidském faktoru. Výsledkem je cena kovových plotů několikanásobně nižší než u kovaných plotů. Také je náš plot několikanásobně lehčí než kovaný plot a proto se levnější dopravuje, jednodušeji montuje, celkově je s ním lehčí manipulace.

Ceny plotových sloupků a plotových polí

Standardní ceny na posuvné brány, křídlové brány, kovové ploty, branky k plotu jsou obsažené v ceníku na rok 2022. Na nadstandardní přání zákazníka bude cena vytvořena na vyžádání.


Vytisknout stránku Vytisknout stránku

 
Kvalitní český výrobek
ORIENTAČNÍ CENOVÁ KALKULACE
Délka plotu: m
Výška plotu:
Vzor plotu:
Sloupky:
Barva plotu:
KONTAKTUJTE NÁSText:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
7 + 6 =

E-mail: velebny.j@seznam.cz, tel: 603 83 77 76