Podzimní sleva!

Nechte si spočítat nezávaznou kalkulaci na 603 83 77 76 nebo velebny.j@seznam.cz

Posuvné brány

Novinka! Rámová posuvná brána

Rámová posuvná brána

O posuvných branách

Posuvné brány patří mezi moderní možnost provedení vjezdu vozidel do objektu. Klasickým přístupem k otevírání posuvné brány je posun do strany podél plotu, díky čemu posuvné brány efektivně šetří prostor. Nespornou výhodou posuvných bran je i jejich stabilní konstrukce. Aplikace posuvných brán je možná jak pro privátní objekty, tak pro velké průmyslové závody a jiné provozovny.

Fotogalerie posuvných branDruhy posuvných bran

Standardní posuvné brány mohou být samonosné či pojezdové. Naše firma dodává pouze samonosné posuvné brány.

Samonosné posuvné brány (nebo též nesené posuvné brány) se pohybují v prostoru nad povrchem, tudíž je možno posuvné brány instalovat i v terénu, který je nepravidelný, dokonce i svažitý a proto je možno samonosné posuvné brány postavit v jakékoli výšce nad zemí. Díky kuličkovým ložiskům je posuvná brána tišší a je jimi snižován odpor.

Jiný způsob je užit u pojezdových posuvných brán. Do země je zabetonovaná kolejnička, po které jezdí pojezdová posuvní brána na kolečkách. Omezujícím faktorem je nutnost použití pouze u vodorovného povrchu.

Nabízíme následovné velikosti posuvných bran:

Rádius Rovná Líniová
300 × 150
Posuvná brána rádius 300x150 Posuvná brána rovná 300x150 Posuvná brána líniová 300x150
350 × 150
Posuvná brána rádius 350x150 Posuvná brána rovná 350x150 Posuvná brána líniová 350x150
400 × 150
Posuvná brána rádius 400x150 Posuvná brána rovná 400x150 Posuvná brána líniová 400x150
450 × 150
Posuvná brána rádius 450x150 Posuvná brána rovná 450x150 Posuvná brána líniová 450x150

Otevírání posuvných bran

U posuvných bran může být otevírání ruční či automatické (elektromechanický motůrek). Pro otevření posuvných bran je tedy možno použít například tlačítko zabudované v bráně samotné, za pomoci dálkového ovládání či fotobuňky. Dále je též možné pořídit na posuvnou bránu systém na magnetické karty. Zavírání posuvných bran může být uskutečněno pomocí výše uvedených způsobů či časového elektrického spínače. Jak při otvírání, tak při zavírání posuvných bran je možná kombinace různých způsobů. Ve výjimečných případech (např. výpadek proudu) jdou posuvné brány otevřít bez problémů ručně.

Vzhled a materiál posuvných bran

Finální vzhled posuvných bran většinou závisí na individuální domluvě mezi výrobcem a zákazníkem, to samé platí o použitém materiálu. Musí se samozřejmě hledět zejména na konstrukční řešení a použití jako takové. Na přání je však možné posuvné brány dodávat v různých barvách i barevných kombinacích, aby vhodně ladily s okolím.

Možnost zpracování posuvných bran je do šířky přejezdu 6 m, nebo verze posuvné brány dvojitá 12 m.

Ceny posuvných bran

Standardní ceny na posuvné brány, křídlové brány, kovové ploty, branky k plotu jsou obsažené v ceníku na rok 2022. Na nadstandardní přání zákazníka bude cena vytvořena na vyžádání.


Vytisknout stránku Vytisknout stránku

 
Kvalitní český výrobek
ORIENTAČNÍ CENOVÁ KALKULACE
Délka plotu: m
Výška plotu:
Vzor plotu:
Sloupky:
Barva plotu:
KONTAKTUJTE NÁSText:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
6 + 7 =

E-mail: velebny.j@seznam.cz, tel: 603 83 77 76