Štípaný kámen

Oblíbený vzor betonového plotu.

Máte zájem o atraktivní a cenovo přístupné rešení oplocení, protihlukové stěny, nebo ochranné stěny pro Vaši stavbu? Betonové ploty společnosti BEVES nabízejí rešení. Jeden z naších nejpopulárnějších produktů, betonový plot se vzorem štípaného kamene nahrazuje ručně ukladaný kamenný plot ze štípaných kusů skaly, díky této textuře působí oku lahodícím dojmem a zapadá do přirozené přírodní scenérie prostředí. Tento vzor bývá označován taktéž jako skála, břidlice, nebo mozaika.

Díky hlubokému dezénu výborně vynikne zejména při dopadě slunečných paprsků, není proto pochyb, že štípaný kámen reprezentuje zlatý standard ve výběre prefabrikovaných betonových plotů. Plot působí hřejivým dojmem a skvěle se kombinuje se záhradní faunou, tlumí zvuky okolitého prostředí, čím vytváří pocit příjemného soukromí. Navyše je lehký a rýchlý na montáž, komletně bezudržbový a v případe potřeby, nebo mechanického poškození díky své modularitě rozoberatelný. A to všechno za přijatelnú cenu.

Běžné využití najde plot hlavně jako okrasné oplocení rodinného domu, nebo záhrady, delící sousedské stěny, ale samozřejmě jako ochranné oplocení průmyslového, nebo komerčního objektu až do výšky 2,5 m.

Štípaný kámen nabízíme v následovných provedeních horního zakončení plotu:

  • Rovné zakončení
  • Obloukové zakončení
  • Poloprůhledná mřížka

Inspirujte se využitím betonového plotu na vybraných realizovaných zakázkach.


Vytisknout stránku Vytisknout stránku

 
Kvalitní český výrobek
ORIENTAČNÍ CENOVÁ KALKULACE
Délka plotu: m
Výška plotu:
Vzor plotu:
Sloupky:
Barva plotu:
KONTAKTUJTE NÁSText:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
3 + 1 =

E-mail: velebny.j@seznam.cz, tel: 603 83 77 76